ابزار سپه نمایندگی دیوالت، بلک اند دکر، استنلی، اولکو و آنووی ریوربری (نماینده رسمی)

ابزار سپه که حسن شهرت شصت ساله خود را مدیون مشتریان وفادارش میداند همواره منتهای مساعی خود را در جهت حفظ این میراث ارزشمند بکار بسته است .
تلاش خالصانه ما ” ارزش افزایی” روز افزون برای مصرف کنندگان گرامی است.چرا که “موجودیت” خود را ملزم به وجود آنان می دانیم.سازمان ابزار سپه یک سیستم صد در صد مشتری گراست، بدین معنا که هیچگاه “مشتری ” را با ” خریدار ” مترادف نمی دانیم ،خریداری که تنها با پرداخت وجه، طرف یک معامله گذراست، اما مشتری ما با تشخیص مزیتهای رقابتی کالا و خدماتمان ، ذینفع همیشگی یک رابطه دائمی با ما می گردد.
ما احترام به مشتری را در قالب پشتیبانی پایدار و همه جانبه وی محقق میسازیم و با قبول این مسئولیت، عهده دار تامین بهترین و با صرفه ترین کالا وارائه مطلوب ترین خدمات در کمترین زمان ممکن میگردیم.
کلیدی ترین دلیل موفقیت خود را در دو اصل زیر یافته ایم:
اول اینکه همیشه حق با مشتری است
دوم آنکه باز هم حق با مشتری است.

فروشگاه اینترنتی ابزارسپه  نتیجه سالها تعامل شرکت ابزارسپه  با همکاران و مشتریان عزیز می باشد.همواره سعی ما  برآن  بوده تا راهکارهایی برای سهولت در خرید را برای مشتریان ارائه کنیم.

به همین منظور به واسطه گسترش چشمگیر اینترنت و کسب و کارهای حوزه الکترونیکی و علاقه فزاینده مردم به این گونه کسب و کارها  و همچنین فراهم آمدن سهولت امکان خرید آنلاین ابزار و ارسال به اقصی نقاط کشور، فروشگاه اینترنتی ابزار سپه راه اندازی گردید.

پیشنهاد کالاهای پر فروش و تخفیف کالا از جمله امکاناتی است که مشتریان را برای خرید بهتر و ارزان تر راهنمایی می کند.از دیگر راهکارهای فروشگاه الکترونیکی ابزار سپه برای اطمینان خاطر مشتریان از خرید خود،امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت از محصول می باشد جهت طرح هر گونه سوال و یا مشاوره در مورد ابزارآلات، شما عزیزان می توانید حتی در ایام و ساعات غیر اداری سوالات خود را از طریق تماس با شماره همراه درج شده در پایین متن با ما در میان بگذارید.

همچنین در سایت ابزارسپه امکان مشاوره از طریق تلفن همراه فراهم شده است.

مهمترین هدف ما در ابزار فروشگاه الکترونیکی ابزار سپه جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و همواره از نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان استقبال خواهیم کرد،شما عزیزان می توانید از طریق فرم تماس با ما ،نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

تلفن : 66716398 – 021

همراه:   2210210- 0919